Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Nagroda od POLSKIE KOSIARKI - piękny kubeczek

 Witajcie kochani w ten piękny dzień!
POLSKIE KOSIARKI  zajmują się dystrybucją polskich kosiarek do trawy (od producenta z Kraśnika) firmy Jak Met s.c.W ofercie posiadają bardzo szeroką gamę noży do kosiarek (praktycznie do wszystkich kosiarek elektrycznych i spalinowych różnych producentów) a także inne części zamienne.
Od firmy POLSKIE KOSIARKI otrzymało przepiękny kubeczek wygrany w konkursie. Kubeczek bardzo zabawny, ładnie się prezentuje. Doskonały na zimny soczek w upalny dzień, taki jak dziś. Bardzo się cieszę, że udało mi się wygrać i otrzymać ten piękny kubek. Po licznych próbach, znów się udało 😊

https://www.facebook.com/polskiekosiarki/?fref=ts
http://jakmet.pl/index.php?route=common/home


http://jakmet.pl/index.php?route=common/home


2 komentarze:

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)