Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Masło czy margaryna? Opinnia na temat FINUU

Witajcie!
Dziki licznym akcjom promocyjnym dziś mam okazję wypróbować Nowe masło FINUU. Czy aby na pewno masło? Na samym początku nie byłam zbyt pewna, czy chcę wziąć udział w tej akcji. Byłam nieufna w stosunku do FINUU. Do wyboru miałam wersję klasyczną i soloną, ale, że nie lubię zbytnio eksperymentować wybrałam wersję tradycyjną. Nigdy wcześniej nie jadłam tgo masła więc byłam do niego sceptycznie nastawiona.

http://www.finuu.pl/

Co jest w składzie ?
-pasteryzowana śmietanka (z mleka)
-kultury bakterii kwasu mlekowego
Zawiera 82% tłuszczu, czyli tyle ile powinno mieć każde masło.


Co jeszcze? Bardzo dobry skład tłuszczowy.
W 100 gramach produktu znajdują się 82g tłuszczu w tym 46 gramów kwasów nasyconych.  Oprócz tego w skład masła wchodzą węglowodany, białko i sól, a także witamina A. 
Cała kostka zawiera 200 gramów, czyli 1484 kcal, jest to dość sporo. Dlatego też nie jest zbyt dobra opcją dla osób odchudzających się lub z wysokim poziomem cholesterolu.


Ciekawa jestem, od jakich krów mleko pochodzi i w jakich warunkach są one trzymane, bo m to ogromny wpływ na skład mleka, z którego powstaje masło. 

http://www.finuu.pl/

Nie powiem, zainteresowało mnie masło FINUU jako alternatywa do masła jeśli nie lubimy/nie mamy czasu na używanie twardego masła . Jest to na pewno lepsze rozwiązanie niż sięganie po margarynę czy masmixy. Producent zaleca swój produkt do smażenia i pieczenia. W żadnym wypadku nie róbcie tego!!! Kwasy wielonienasycone są bardzo nietrwałe, utleniają się po podgrzaniu do wysokiej temperatury.                                        
http://www.finuu.pl/
                                                                                                                           Testerka Adrianna 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)