Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Klub żyj długo

Witajcie kochani!
Na pewno każdemu z nas zależy abyśmy my i nasi bliscy żyli w szczęściu i zdrowiu. Zdarzają się różne sytuacji i ważne, abyśmy byli zabezpieczeni i świadomi zagrożeń. Ważne jest abyśmy mieli tego świadomość. Jednym z tego typu źródeł jest poradnik Żyj Długi - Żyj zdrowo.
Klub "Żyj Długo" zrzesza tych wszystkich, dla których ważne jest długie życie w dobrym zdrowiu. Celem Klubu jest promocja zdrowego stylu życia i odżywiania, a także informowanie Członków o ciekawych nowościach z dziedziny medycyny, suplementami i kosmetyki.
http://www.zyjdlugo.pl/klubOprócz informacji i porad Klubowicze uzyskują dostęp do specjalnie przygotowanego Pakietu korzyści, otrzymują upominki i nagrody, a także korzystają ze znakomitych rabatów i promocji.
Członkostwo w Klubie jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Z tytułu przynależności do Klubu Członkowie nie ponoszą żadnych wydatków. Aby skorzystać w wszystkich przywilejów i promocji, wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.
Karta klubowa przynosi korzyści nie tylko Klubowiczom, ale także wskazanym przez nich osobom. Wystarczy, że podadzą one numer wypisany na karcie, a będą mogły korzystać z takich samych przywilejów, jakie przysługują Członkom Klubu.

Bycie członkiem Klubu żyj długo ma wiele zalet. Na początek otrzymuje się prezent powitalny, a także kartę członkowską. Co miesiąc dla klubowiczów losowane są nagrody. Przysługują liczne rabaty i upominki od AMC Pharma. Prenumerata magazynu też z rabatem 40%. Zniżki w Sklep.poradnia.pl, a oprócz tego liczne oferty specjalne. Jest to doskonały pomysł dla osób, które chcą zachowac zdrowe ciało i byc na bierzaco z nowinkami na tn temat. Osobiscie uwazam to za doskonały pomysł, sama wiele już skorzystałam. W gazecie znalazłam wiele informacji, o których nie miałam pojęcia. A obecnie testuję załączony szampon.
                                                                                                                                Testerka Adrianna
http://www.zyjdlugo.pl/klub
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)