Klub żyj długo

Witajcie kochani!
Na pewno każdemu z nas zależy abyśmy my i nasi bliscy żyli w szczęściu i zdrowiu. Zdarzają się różne sytuacji i ważne, abyśmy byli zabezpieczeni i świadomi zagrożeń. Ważne jest abyśmy mieli tego świadomość. Jednym z tego typu źródeł jest poradnik Żyj Długi - Żyj zdrowo.
Klub "Żyj Długo" zrzesza tych wszystkich, dla których ważne jest długie życie w dobrym zdrowiu. Celem Klubu jest promocja zdrowego stylu życia i odżywiania, a także informowanie Członków o ciekawych nowościach z dziedziny medycyny, suplementami i kosmetyki.
http://www.zyjdlugo.pl/klubOprócz informacji i porad Klubowicze uzyskują dostęp do specjalnie przygotowanego Pakietu korzyści, otrzymują upominki i nagrody, a także korzystają ze znakomitych rabatów i promocji.
Członkostwo w Klubie jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Z tytułu przynależności do Klubu Członkowie nie ponoszą żadnych wydatków. Aby skorzystać w wszystkich przywilejów i promocji, wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.
Karta klubowa przynosi korzyści nie tylko Klubowiczom, ale także wskazanym przez nich osobom. Wystarczy, że podadzą one numer wypisany na karcie, a będą mogły korzystać z takich samych przywilejów, jakie przysługują Członkom Klubu.

Bycie członkiem Klubu żyj długo ma wiele zalet. Na początek otrzymuje się prezent powitalny, a także kartę członkowską. Co miesiąc dla klubowiczów losowane są nagrody. Przysługują liczne rabaty i upominki od AMC Pharma. Prenumerata magazynu też z rabatem 40%. Zniżki w Sklep.poradnia.pl, a oprócz tego liczne oferty specjalne. Jest to doskonały pomysł dla osób, które chcą zachowac zdrowe ciało i byc na bierzaco z nowinkami na tn temat. Osobiscie uwazam to za doskonały pomysł, sama wiele już skorzystałam. W gazecie znalazłam wiele informacji, o których nie miałam pojęcia. A obecnie testuję załączony szampon.
                                                                                                                                Testerka Adrianna
http://www.zyjdlugo.pl/klub
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)