...

Witajcie moi drodzy.
Od wielu dni dręczą mnie dylematy odnośnie bloga, czy może za dużo na nim jest? Może nie takie treści? Mało interesujący. Czy zacząć od nowa? Jak połączyć i rozdzielić zarazem blog z fanpage.Może zwyczajnie się do tego nie nadaje? Wiem jedno, mimo wszystko nie przestanę pisać. Sprawia mi to ogromną przyjemność i satysfakcję i nie chcę tego sobie odbierać. Chciałabym Was moi kochani prosić o opinię, szczerą, bez mydlenia oczu. Czy widać mój wysiłek i wkład ( nie 100% z powodu matury) i zaangażowanie. Zmotywuje mnie to do jeszcze większego wysiłku nad wyglądem i treścią bloga. Dziękuje za wyrozumiałość...

4 komentarze:

 1. Popracuj nad błędami ortograficznymi. Czcionka ok, Wygląd bloga też niezły. Przede wszystkim jeśli coś robisz to rób to z pasją i w miarę regularnie. Jeśli na coś nie masz ochoty, to nie pisz. Czytelnicy wyczują, że robisz coś z musu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatkowo na blogu liczy się także treść, nie tylko zdjęcia. Napisz coś na temat nagród, miejscowości. Nie tylko zdjęcia, chyba, że to fotoblog ( jednak wtedy popracuj nad kompozycją, światłem itp.

   Usuń
 2. Robię to z pasją, dlatego nie zamierzam z tym kończyć, pojawią się opisy na pewno i lepsze zdjęcia. Bardzo dziękuję za szczerość. Oby więcej takich osób

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, popracuj nad wyglądem. Obierz sobie tematykę, o której chcesz pisać. Wydaje mi się, że fanpage powinien być uzupełnieniem działalności na blogu. Pisz regularnie i szczerze na blogu- a fanpage sam się rozwinie :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)