Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

...

Witajcie moi drodzy.
Od wielu dni dręczą mnie dylematy odnośnie bloga, czy może za dużo na nim jest? Może nie takie treści? Mało interesujący. Czy zacząć od nowa? Jak połączyć i rozdzielić zarazem blog z fanpage.Może zwyczajnie się do tego nie nadaje? Wiem jedno, mimo wszystko nie przestanę pisać. Sprawia mi to ogromną przyjemność i satysfakcję i nie chcę tego sobie odbierać. Chciałabym Was moi kochani prosić o opinię, szczerą, bez mydlenia oczu. Czy widać mój wysiłek i wkład ( nie 100% z powodu matury) i zaangażowanie. Zmotywuje mnie to do jeszcze większego wysiłku nad wyglądem i treścią bloga. Dziękuje za wyrozumiałość...

4 komentarze:

 1. Popracuj nad błędami ortograficznymi. Czcionka ok, Wygląd bloga też niezły. Przede wszystkim jeśli coś robisz to rób to z pasją i w miarę regularnie. Jeśli na coś nie masz ochoty, to nie pisz. Czytelnicy wyczują, że robisz coś z musu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatkowo na blogu liczy się także treść, nie tylko zdjęcia. Napisz coś na temat nagród, miejscowości. Nie tylko zdjęcia, chyba, że to fotoblog ( jednak wtedy popracuj nad kompozycją, światłem itp.

   Usuń
 2. Robię to z pasją, dlatego nie zamierzam z tym kończyć, pojawią się opisy na pewno i lepsze zdjęcia. Bardzo dziękuję za szczerość. Oby więcej takich osób

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, popracuj nad wyglądem. Obierz sobie tematykę, o której chcesz pisać. Wydaje mi się, że fanpage powinien być uzupełnieniem działalności na blogu. Pisz regularnie i szczerze na blogu- a fanpage sam się rozwinie :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)