Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Testujemy NAN PRO 2 od NESTLE


Witajcie w ten piękny upalny dzień otrzymałam mleko Nan Pro 2 do testowania Ja wraz z moją koszulką jesteśmy bardzo zadowolone. Wcześniej otrzymaliśmy próbki tego mleka więc już wcześniej mieliśmy okazję je wypróbować jesteśmy zadowolone i już jakiś czas temu co kupiłyśmy puszkę mleka już go nie ma Moja córka jest mało Damaszkiem dlatego cieszymy się z otrzymanego prezentu do testowania Wyślij to nie ma się co to rozwalić Mleko jest smaczne ekonomiczny A co najważniejsze smakuje mojemu dziecku skład też jest bardzo dobry ja nie mam żadnych zastrzeżeń Powiem więcej jestem bardzo zadowolona wcześniej stosował mleko innej marki jednak musiałam Umrzeć tego dużo więcej i moja córeczka była szybko po nim głodna Teraz jest zupełnie inaczej. My zostajemy z mlekiem NAN i wam moi drodzy rodzice Ddradzam to samo. Serduszka i pozdrowienia od misia buziaczki testerka Adrianna.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)