Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Zabawa Cinema City

 Hejka, co u Was słychać w tak ponury i deszczowy dzień
Ja uwielbiam chodzić do kina na różne filmy, a Wy? Lubicie, czy wolicie posiedzieć w domowym zaciszu? Jedno z kun, do których chodzę - Cinema City postanowiło urządzić zabawę z nagrodami. Trzeba było na ich stronie internetowej odgadnąć 100 nazw filmów, aktorów aktorek, czy postaci. Była to dla mnie wielka frajda w kombinowaniu i wymyślaniu co trzeba wpisać. Z pomocą wielu osób udało mi się i zdobyte punkty wymieniłam na bilet, przy zakupie 1, drugi dostajemy gratis. Było oczywiście wiele opcji do wyboru, jednak ta wydawała się dla mnie najciekawsza. Poniżej podrzucę wam kilka przykładów, to na prawdę nie było proste zadanie. Bardzo ciekawa akcja, teraz tylko trzeba wybrać kiedy i na co iść do kina 😉 A wy lubicie takie łamigłówki, jak wam idą?
                                                                                                                               Testerka Adrianna
PS: Nagroda już odebrana, tylko teraz z kim i na co iść ? Oto jest  pytanie ...https://cinema-city.pl/


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)