Monte kaszka - projekt TRND

 Witajcie kaszko maniacy!
 #kaszkazmleczkiem
Wielu z nas na pewno jadło kiedyś Monte. Ale czy próbowaliście już nowego Monte kaszka ? Zostałam mianowana ambasadorką jednego z projektów TRND i ja wraz z całą rodziną i znajomymi miałam okazje spróbować jej smak. Jest to pyszna pożywna kaszka z czekolada, doskonała na pyszne i pożywne śniadanie. Można swobodnie zabrać ja do pracy czy szkoły i zjeść sycące śniadanie. Jest smaczna, jednak nie rozpływa się w ustach, nie jest aksamitna i ma inny smak niż zwykłe, tradycyjne Monte. Większość dzieciaczków tez woli Monte w wersji tradycyjnej, choć uważam, że jest to kwestia gustu. Jeżeli dziecko jada kaszę to i Monte kaszka bardzo mu zasmakuje. Monte można zakupić w dużych hipermarketach i małych osiedlowych sklepach. Nie natraficie na nie podczas zakupów w Biedronce, czy Polo markecie. Cena bardzo przystępna, w granicach od 4 do 5zł za 6 kubeczków, wiec nie jest to jakiś astronomiczny wydatek. Bardzo zasmakowało mi oraz mojej rodzinie Monte kaszka, jednak to nie jest to samo, tych co nie próbowali gorąco do tego zachęcam, na prawdę warto. Cieszę się, że mogłam go spróbować. A Wy co sadzicie o Monte kaszce i innych nowościach od Monte ?
                                                                                                                                   Testerka Adrianna
PS: Dodatkowym bonusem do zakupu Monte były kolorowe naklejki z ulubionymi Smerfami 😋
                               

Dzięki możliwości udziału w tym projekcie ja, moja rodzina i znajomi dowiedzieli się i mogli po raz pierwszy spróbować nowości od Monte.
https://www.monte.com/pl/
https://www.trnd.com/pl/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)