Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Monte kaszka - projekt TRND

 Witajcie kaszko maniacy!
 #kaszkazmleczkiem
Wielu z nas na pewno jadło kiedyś Monte. Ale czy próbowaliście już nowego Monte kaszka ? Zostałam mianowana ambasadorką jednego z projektów TRND i ja wraz z całą rodziną i znajomymi miałam okazje spróbować jej smak. Jest to pyszna pożywna kaszka z czekolada, doskonała na pyszne i pożywne śniadanie. Można swobodnie zabrać ja do pracy czy szkoły i zjeść sycące śniadanie. Jest smaczna, jednak nie rozpływa się w ustach, nie jest aksamitna i ma inny smak niż zwykłe, tradycyjne Monte. Większość dzieciaczków tez woli Monte w wersji tradycyjnej, choć uważam, że jest to kwestia gustu. Jeżeli dziecko jada kaszę to i Monte kaszka bardzo mu zasmakuje. Monte można zakupić w dużych hipermarketach i małych osiedlowych sklepach. Nie natraficie na nie podczas zakupów w Biedronce, czy Polo markecie. Cena bardzo przystępna, w granicach od 4 do 5zł za 6 kubeczków, wiec nie jest to jakiś astronomiczny wydatek. Bardzo zasmakowało mi oraz mojej rodzinie Monte kaszka, jednak to nie jest to samo, tych co nie próbowali gorąco do tego zachęcam, na prawdę warto. Cieszę się, że mogłam go spróbować. A Wy co sadzicie o Monte kaszce i innych nowościach od Monte ?
                                                                                                                                   Testerka Adrianna
PS: Dodatkowym bonusem do zakupu Monte były kolorowe naklejki z ulubionymi Smerfami 😋
                               

Dzięki możliwości udziału w tym projekcie ja, moja rodzina i znajomi dowiedzieli się i mogli po raz pierwszy spróbować nowości od Monte.
https://www.monte.com/pl/
https://www.trnd.com/pl/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)