Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

T-mobile - akcja rewelacja

 Witam cieplutko, po na dworze zimno i pada deszcz.
Czy słyszeliście już o nowej akcji promocyjnej T-mobile? Oferują 20 giga internetu do wypróbowania za darmo przez 7dni. Aktywuj  pakiet albo zamów bezpłatny starter i testuj najlepsza sieć. Ja już śmigam po internecie bez ograniczeń. Działa szybko i przede wszystkim bezpłatnie. Nie bierzesz kota w worku, bo masz możliwość wypróbowania i dopiero potem podjęcia decyzji.  Dla osób, które złapią różowego bakcyla jest kolejna oferta nie do odrzucenia - do wszystkich, bez limitu, 10 giga za jedyne 25zł na 30 dni. Takiej oferty nie można przegapić! Osobom wahającym się  w wyborze, lub tym co chcą zmienić swoją sieć doradzam tylko T-mobile! Bez haczyków, bez zbędnych formalności i tracenia czasu. Ja już śmigam, śmigaj i Ty! 
                                                                                                                                     Testerka Adrianna
http://www.t-mobile.pl/pl/najlepszasiec

http://www.t-mobile.pl/pl/najlepszasiec
http://www.t-mobile.pl/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)