Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Szampon APTUS

Witajcie!
Myślę że pamiętacie jak jakiś czas temu otrzymałam próbkę a potem pełnowartościowy produkt jakim był syrop dla psów od Aptus Apto-Flex Ja i mój pies robi się bardzo zadowoleni on to się dużo lepiej A my mogliśmy patrzeć jak cieszy się i biega po ogrodzie po pewnym czasie otrzymałam próbkę tej samej firmy szamponów do mycia psów. Ponieważ Mój piesek jest bardzo schorowany musimy mieć go dość często Jednak po użyciu szamponu Apotex czas od tej kąpieli do następnej znacznie się wydłużył jesteśmy bardzo zadowoleni z tej nowości i możliwe że będziemy stosować już na zawsze szampon szybko się pieni i jest bardzo skutecznie usuwa brzydki zapach i wszelkie zanieczyszczenia na sierść m s jest szybki i przyjemny i nie czuć zapachu mokrego psa a myślę że jest to dość uciążliwe. Dzięki temu kąpiel jest szybka i przyjemna a nasz pupil nie wyrywa się i z chęcią bierze kąpiel myślę że jest to doskonałe rozwiązanie dla osób z  każdą rasą psa i kota. Kąpiel stała się łatwa i przyjemne zarówno dla nas jak i naszego pupila. Z przyjemnością polecam go każdemu i zapraszam do zamawianie bezpłatnej próbki tego szamponu i wcześniej wspomnianego syropu na zdrowe stawy. Nie wiem jak wy ale ja jestem przekonana i zachwycona działaniem obu tych specyfików ja już wybrałam A jaki jest twój wybór?? 
                                                                                                                           Testerka Adrianna

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)