Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Streetcom - kampania BAYER

 Witajcie, dziś trochę o projekcie.
Moja pierwsza kampania ze STREETCOM - kampania firmy BAYER. Większość ambasadorów była dość zawiedziona,gdyż każdy sądził, że otrzyma obrożę przeciw kleszczową od tej firmy. Z resztą nic dziwnego, skoro jak była kampania PRIMY, czyli kawy otrzymywano kawę, jak plastrów to otrzymywano plastry.Niestety byliśmy w błędzie, ponieważ z powodów prawnych nie można wysyłać leków i tego typu substancji, a każdy jednak na to liczył. Mimo tego cieszę się, że udało mi się dostać. Otrzymałam Pojemnik na karmę z miseczkami na podróż oraz 4 ulotki informacyjne dotyczące kleszczy i zapobiegania im. Niestety w środku nie było żadnego listu ani nic, że witamy w kampanii, więc na początku nie wiedziałam co robić, tym bardziej, że to mój pierwszy raz. Mówi się trudno, pojemnik mam nadzieję posłuży jakiemuś pieskowi, gdyż przekazałam pojemnik dalej.Mam pieska, jednak jest on schorowany i nie jada suchej karmy, a tym bardziej nie wychodzi na długie spacery. Dziękuję za udział, ponieważ mogłam po raz kolejny komuś pomóc i za to bardzo dziękuję.

https://www.bayer.com.pl/

Pojemnik łatwy w obsłudze, jednak ściąganie misek jest czasem problematyczne, reszta bez większych problemów, rączka wygodna i wytrzymała, całość wykonana z trwałego plastiku, dzięki czemu wystarczy na wiele czasu. Przydatny zwłaszcza przy dłuższej jeździe czy wyjściu do lasu, czy też na polowanie, wtedy może znacznie ułatwić funkcjonowanie zarówno Wasze, jak i waszego psa.
Oprócz tego miałam przyjemność rozmowy ze znajomymi i propagowanie zapobiegania kleszczom i chorobom przez nie przenoszonym. To nie było łatwe zadanie, ale udało się. Mimo wszystko bardzo pożyteczna i edukująca kampania, oby takich było jak najwięcej. A Wy jak chronicie swojego pieska przed kleszczami i innymi czyhającymi niebezpieczeństwami? Pomysłów na pewno jest wiele i każdy jest na swój sposób dobry. Ważne aby naszym psiakom dawać dużo miłości i troski, a one na pewno się odwdzięcza.
                                                                                                                                     Testerka Adrianna


http://streetcom.pl/

https://www.bayer.com.pl/

2 komentarze:

  1. Miseczka wyglada ciekawie ☺️ A problem kleszczy jest często zamiatamy pod dywan, o ile coraz więcej jest informacji jak im zapobiegać, to niestety nadal jest niewiele o tym jak sie leczyć, jak stprawdzac i kiedy czy to bolerioza , czy chociażby jak prawidłowo usunąć kleszcza

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, niestety zapobieganie i poinformowanie jest na bardzo niskim poziomie, dlatego uważam, że taka akcja jak najbardziej trafiona. Dzięki temu chociaż w jakimś stopniu ulegniezmianie.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)