Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Pudełeczko HIP - na start
Witajcie!
Nie wiem czy wiecie, ale po narodzinach naszego dziecka możemy otrzymać od różnych producentów paczuszki dla naszego dziecka. I jedną z takich producentów jest HiPP.


Marka HiPP to nr 1 na świecie w kategorii ekologicznej żywności dla niemowląt (za: Euromonitor International). Do swoich produktów wybierają tylko najlepsze składniki BIO – z pełnym, osobistym zaangażowaniem. Ekologia to ich pasja od pokoleń – w rolnictwie ekologicznym mają już ponad 60 lat doświadczenia!    
Oferta marki obejmuje m.in. mleko modyfikowane HiPP Combiotik®, a także produkty w słoiczkach, kaszki czy musy owocowe w tubkach. Proponują również gotowe obiadki oraz przekąski dla małych dzieci po 1. roku życia – doskonale smakują również starszym maluchom!
Ponadto, HiPP to również ekspert w pielęgnacji – w trosce o wrażliwą skórę zostały stworzone dwie linie pielęgnacyjne: HiPPBabysanft SENSITIVE dla niemowląt (doskonale nadaje się również do pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej) oraz HiPP Mamasanft – dla
Otrzymałam dla mojego skarbu takie właśnie pudełeczko, a w nim jeden ze słoiczków Hip, ten akurat z marcheweczką i dołączoną łyżeczką, naklejkę do samochodu "Z nami jedzie dziecko", kody zniżkowe na artykuły pielęgnacyjne, słoiczki i mleka dla dzieci i bon na kolejną paczuszkę do odbioru w sklepie Rossmann. Uważam doskonały prezent na powitanie dzidziusia na świecie. Jeżeli macie małego szkraba, lub spodziewacie się go, warto wejść na stronę HiPP i zamówić ją. Bardzo fajny prezencik. Warto też dokładnie zapoznać się z ich ofertą, ponieważ oni stawiają na jakość, dzięki czemu mamy gwarancję, że ich produkty są zdrowe i wykonane z najlepszych produktów.
 
 http://hipp.pl/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)