Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Pasta LACALUT - recenzja + GRATIS

 Witajcie!
Wbrew pozorom jest to zupełnie inna od wszystkich proponowanych na rynku. Ja dowiedziałam się o niej u mojej dentystki i byłam w szoku gdy poznałam jej pozytywne działanie. Zapobiega krwawieniu dziąseł i parodontozie, a także chroni zęby przed próchnicą. Zmniejsza odczyn zapalny tkanek przyzębia, krwawienie i wysięki oraz przyspiesza proces gojenia. U mnie jest ogromna poprawa jakości dziąseł. Oprócz tego pasta smakuje zwyczajnie, wiec nie ma problemu z jej stosowaniem, jest też wersja dedykowana dzieciom. Ponadto jej cena jest niższa od ceny zwykłej pasty, mimo iż w opakowaniu jest taka sama ilość pasty, więc kupowanie jej jest opłacalne. Ja teraz wybieram wyłącznie LACALUT i od czasu do czasu dodany jest prezencik, tym razem pomadka, o czerwonym kolorze i malinowym zapachu. Firma ma w swojej ofercie także płyny do płukania, szczoteczki do zębów i wspomniane wcześniej pasty dla dzieci.Nie ma to jak piękne usta, czyste zęby  i świeży oddech.
                                                                                                                                     Testerka Adrianna


http://www.lacalut.pl/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)