Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Nowy etap

Witajcie!
Nie wiecie nawet jak się cieszę. Kolejny etap edukacji zamknięty, pora otworzyć nowe i kontynuować doskonalenie się. Niestety zabiera nam to dużo czasu, ale wyniki są warte poświęconego czasu. Ukończyłam liceum i dopiero teraz będę mogła dokonać własnych i prawdziwych decyzji. Wiele dróg jest dla mnie zamkniętych z powodów zdrowotnych, jednak jeszcze więcej właśnie się przede mną otwiera. Dzięki waszemu wsparciu cały czas się rozwijam i dokształcam,a blog jest dla mnie olbrzymią szansą na przyszłość. Po ukończeniu szkoły otrzymałam tytuł specjalistą do spraw dziennikarstwa. Teraz pełnoprawne i oficjalnie mogę publikować treści i pisać artykuły jako dziennikarz. Oprócz tego ukończyłam kurs języka Braille'a. Wiele mnie kosztowała nauka i pogodzenie wszystkiego, jednak wychodzę silniejsza z nadzieją na przyszłość. Mam nadzieję, że z klasą uda się utrzymać jakiś kontakt, bo nie ma jak zgrana ekipa. Za kilka dni matura, i zagwozdka co dalej? Tego nie wiem i nie jestem w tym sama. Planować można wiele, jednak życie wszystko weryfikuje i lepiej nie planować i nie zamartwiać się. Żyć chwilą i z dnia na dzień. Dziękować za każdy dany nam dzień, bo nigdy nie wiadomo ile nam ich jeszcze zostało. Życzę wam wytrwałości w dążeniu do celu i nie poddawajcie się 😉 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)