Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Krmy SENI


Witajcie moi drodzy!
SENI jest spółką zajmującą się produkcją artykułów kosmetycznych i higienicznych, także dla dzieci jednym z ich produktów są pieluszki dla dzieci i dla osób starszych, a także od niedawna kremy. Ich ogólna nazwa to Toruński  Zakład Materiałów Opatrunkowych (TZMO). Ich siedziba znajduje się w Toruniu. Firma dopiero zaczyna produkcję i dystrybucję kremów, dlatego też  otrzymałam ich próbki. Nareszcie koniec z zaczerwienieniami i suchą skórą, moja twarz i dłonie w końcu będą miały odpowiednie nawilżenie i trochę relaksu. A Wy lubicie kremy, jakich najczęściej używacie?  Ja jestem tradycjonalistką,, więc używam tradycyjnych, zwykłych, nawilżających kremów. Te znalazły się już na mojej liście ulubionych kosmetyków.
                                                                                                                         Testerka Adrianna


http://www.lichen.pl/

http://www.lichen.pl/


http://www.lichen.pl/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)