Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

FREE TIME FESTIWAL 2017 w Gdańsku

W piękny niedzielny dzień postanowiłam poszukać, co ciekawego dzieje się w trójmieście i wpadłam na informację o festiwalu FREE TIME. Mimo, iż nie do końca wiedziałam co tam będzie, postanowiłam zaryzykować i pojechać, tym bardziej, że trwał on tylko 2 dni ( sobotę i niedzielę. Nie rozczarowałam się. Było tam wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i tych trochę starszych;) Na wejście otworzyłam szeroko oczy ze zdumienia, tyle to jeszcze nigdy nie widziałam pod jednym dachem. Było tam wiele firm i instytucji pokazujących i propagujących aktywne spędzanie czasu wolnego.  Firmy pokazywały jakie mają atrakcje sportowe, rozrywkowe na spędzenie wolnego czasu na przykład w nadchodzące wakacje. 

Wszystko to działo się w halach AMBER EXPO. Cały festiwal podzielony był na 4 kategorie: 
HALA A - BIKE  czyli wszystko na temat rowerów oraz tras rowerowych, można było też dopytać się odnośnie zakupu, czy wyboru odpowiedniego roweru
HALA B - FREE TIME czyli wszystko związane z wycieczkami, hotelami, atrakcjami przeznaczonymi na czas wolny oraz rozrywka dla dzieci. Można było zagrać w gry, pobawić się ucząc z HEWELIANUM, czy tez pobawić się na sportowo. Nie zabrakło ukochanych dziecięcych dmuchańców, czy ulubionych piłkarzyków.
HALA C - GARDEN czyli jak umilić sobie czas wolny w ogrodach oraz jak ogrody urządzić we własnych domach, a dla milusińskich można było rozłożyć leżaczek i posiedzieć na zielonej trawce.
PARKING PRZED BUDYNKIEM - FOOD TRUCK czyli FESTIWAL FOOD TRACKÓW - pyszne jedzenie z samochodów, do wyboru do koloru od burgerów po kebaby i od Sushi po ryże. 
Wiele atrakcji, pyszności w jednym miejscu, tego nie można było przegapić. Podczas całej imprezy były liczne konkursy i gadżety, czyli to co tygryski lubią najbardziej. Nazbierałam gadżecików i informatorów, jednak nie dotarłam do stanowiska konkursowego z powodu napiętego planu dnia. Mimo to cieszę się, że mogłam tam być i mam już mnóstwo pomysłów na zbliżające się już wielkimi krokami WAKACJE

Testerka Ada :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)