FREE TIME FESTIWAL 2017 w Gdańsku

W piękny niedzielny dzień postanowiłam poszukać, co ciekawego dzieje się w trójmieście i wpadłam na informację o festiwalu FREE TIME. Mimo, iż nie do końca wiedziałam co tam będzie, postanowiłam zaryzykować i pojechać, tym bardziej, że trwał on tylko 2 dni ( sobotę i niedzielę. Nie rozczarowałam się. Było tam wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i tych trochę starszych;) Na wejście otworzyłam szeroko oczy ze zdumienia, tyle to jeszcze nigdy nie widziałam pod jednym dachem. Było tam wiele firm i instytucji pokazujących i propagujących aktywne spędzanie czasu wolnego.  Firmy pokazywały jakie mają atrakcje sportowe, rozrywkowe na spędzenie wolnego czasu na przykład w nadchodzące wakacje. 

Wszystko to działo się w halach AMBER EXPO. Cały festiwal podzielony był na 4 kategorie: 
HALA A - BIKE  czyli wszystko na temat rowerów oraz tras rowerowych, można było też dopytać się odnośnie zakupu, czy wyboru odpowiedniego roweru
HALA B - FREE TIME czyli wszystko związane z wycieczkami, hotelami, atrakcjami przeznaczonymi na czas wolny oraz rozrywka dla dzieci. Można było zagrać w gry, pobawić się ucząc z HEWELIANUM, czy tez pobawić się na sportowo. Nie zabrakło ukochanych dziecięcych dmuchańców, czy ulubionych piłkarzyków.
HALA C - GARDEN czyli jak umilić sobie czas wolny w ogrodach oraz jak ogrody urządzić we własnych domach, a dla milusińskich można było rozłożyć leżaczek i posiedzieć na zielonej trawce.
PARKING PRZED BUDYNKIEM - FOOD TRUCK czyli FESTIWAL FOOD TRACKÓW - pyszne jedzenie z samochodów, do wyboru do koloru od burgerów po kebaby i od Sushi po ryże. 
Wiele atrakcji, pyszności w jednym miejscu, tego nie można było przegapić. Podczas całej imprezy były liczne konkursy i gadżety, czyli to co tygryski lubią najbardziej. Nazbierałam gadżecików i informatorów, jednak nie dotarłam do stanowiska konkursowego z powodu napiętego planu dnia. Mimo to cieszę się, że mogłam tam być i mam już mnóstwo pomysłów na zbliżające się już wielkimi krokami WAKACJE

Testerka Ada :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)