Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

ENERGIZER

 Witajcie kochanie !
ENERGIZER jest firma, której branża została sklasyfikowana jako: Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Powstała w 1994 roku. Ich siedziba mieści się w Warszawie. W swojej ofercie posiadają dobre jakościowo i wytrzymałe baterie, akumulatorki, pastylkowe baterie i latarki. W obecnych czasach wiele urządzeń aby działały prawidłowo potrzebne są baterie. Cena taka sama jak standardowych baterii, a działają dużo dłużej niż standardowe baterie. A żadne dziecko nie lubi kiedy zabawka pada zbyt szybko. Dlatego radzę się zaopatrzyć w zapas i cieszyć się szczęściem naszych bliskich.                                                                                                                                     Testerka Adrianna


https://www.energizer.eu/pl/
https://www.energizer.eu/pl/
https://www.energizer.eu/pl/
https://www.energizer.eu/pl/1 komentarz:

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)