Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Testujemy BIOTEBAL - rzęsy XXL

Witajcie moi drodzy!
Każdy z nas na pewno zna problem słabych i wypadających rzęs. Na szczęście na rynku pojawiają się co raz to różne preparaty, które mogą nam pomóc. Miałam okazje przetestowania produktu BIOTEBAL rzęsy XXL i rezultaty są rewelacyjne. Jestem w szoku/ Stosowałam już wiele tego typu produktów, jednak żaden z nich nie byl tak skuteczny.Preparat trzykrotnie pogrubił moje rzęsy, wydłużył i wzmocnił. Teraz po jednym mrugnięciu każdy facet jest mój. Po 3 tygodniach moje rzęsy były nie do poznania. Dzięki specjalistycznej szczoteczce preparat bardzo dokładnie i łatwo rozprowadza się po rzęsach. Bardzo łatwy w stosowaniu, wystarczy pomalować nim rzęsy i gotowe. Produkt doskonały  prosty, a przede wszystkim skuteczny, czego więcej chcieć. Dla mnie rewelacja!
                                                                                                                                     Testerka Adrianna


http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,122121,rzesy-xxl-serum-pobudzajace-wzrost-rzes.html

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)