Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

BIOXIZINE

 Witam wszystkich!
Biota Laboratories jest ekspertem, cieszącym się zaufaniem na rynku farmaceutycznym w dziedzinie ziołowych produktów do włosów. Tworząc wysokiej jakości produkty, łączą najnowsze zdobycze nauki z naturą. W trosce o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie, naukowcy i dermatolodzy BIOXSINE prowadzą badania i opracowują preparaty na bazie naturalnych wyciągów z roślin. Po ponad dziesięciu latach obecności na rynkach 35 krajów, marka BIOXSINE jest nareszcie dostępna w Polsce. Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów powstały w oparciu o przełomowe odkrycia w zakresie właściwości ziół, niosąc nową nadzieję tym, którzy cierpią z powodu wypadania włosów oraz tym, którym zależy na zachowaniu silnych i elastycznych włosów. Tajemnica tkwi w wyjątkowym składniku, BIOCOMPLEX B11, który jest unikalną i opatentowaną mieszanką wyciągów ziołowych, opracowaną przez naukowców z laboratoriów BIOXSINE. Ten delikatny dla skóry, a zarazem mocny wyciąg z ziół można znaleźć wyłącznie w produktach BIOXSINE. Jego skuteczność w zapobieganiu wypadaniu włosów została udowodniona klinicznie. Produkt  skierowany jest dla osób z cienkimi, słabymi włosami. Jego zadaniem jest je wzmocnić i odżywić zniszczone włosy. Każda pomaga nam w inny sposób, więc w połączeniu możemy uzyskać silne i lśniące włosy. Już po 2 dniach stosowania sama zauważyłam różnicę.Doskonale wiem jak uciążliwy jest problem wypadających włosów, sama mam ten problem, jednak po stosowaniu BIOXISINE znacznie się to zmieniło. Cena w stosunku do pojemności nie jest duża, bo za 300ml zapłacimy około 30zł, a zdrowie i piękny wygląd jest wart każdej ceny, zwłaszcza tak naturalny. Niestety nie spotkałam się jeszcze z tym produktem w sklepie, więc pozostaje zakup przez internet, a czego się nie robi dla piękna. Jestem zadowolona z efektów testowania, kto wie, może zaprzyjaźnię się z tą marką na dłużej? 
                                                                                                                                     Testerka Adrianna

http://bioxsine.com.pl/


http://bioxsine.com.pl/


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)