Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Auditeka ORLEN - akcja promocyjna

Witajcie moi kochani!
Kto lubi słuchać książki ręka do góry. Ja uwielbiam. I właśnie dzięki akcji ORLEN połączonej ze stroną Audioteka.pl w końcu zaczęłam słuchać i jestem zachwycona. Aby wziąć udział w akcji należy wykonać zakup 25 litrów paliwa lub zakupów w sklepie lub Stop Cafe czy Stop Cafe za minimum 10żł. Wtedy w ramach akcji otrzymujemy paragon z kodem, który potem wpisujemy po wybraniu audiobooka, jaki chcemy mieć. Jest to łatwe i szybkie, a można mieć co słuchać przez długie godziny jazdy. Uważam doskonały pomysł. Ja już w swojej kolekcji zebrałam 6 ulubionych książek w formie audiobooka. Każdy może znaleźć coś dla siebie. A Wy wolicie wersję do słuchania, czy tradycyjną papierową książkę? Oczywiście na pewno każdy lubi co innego, ale audiobooki są wielkim ułatwieniem dla osób niewidomych i słabo widzących, bo jest to dla nich jedyna możliwość poznania danej książki. Doskonała akcja, oby więcej tego typu akcji .
                                                                                                                                     Testerka Adrianna

http://www.orlen.pl/PL/Strony/default.aspxhttp://www.orlen.pl/PL/Strony/default.aspxhttp://audioteka.com/pl/?_rd

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)