Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Pieluszki Bambo Nature - recenzja

 Witajcie!
Na pewno każdy rodzic poszukuje produktów doskonałych dla jgo pociechy, robi wszystko, aby miało wszystko co najlepsze. Ten wpis skierowany jest właśnie do nich. W tym właśnie celu przetestowaliśmy pieluszki ekologiczne, dzięki którym, pomożemy środowisku, naszemu dziecku, sobie i naszym finansom. Bambo Nature są to jednorazowe, ekologiczne pieluszki dla dzieci.Wykonane zostały  z biodegradowalnych materiałów, dzięki czemu nie szkodzą środowisku i szybciej ulegają rozkładowi. Nie posiadają foliowych elementów. My, a także wiele polskich rodziców zmieniło foliowe (tradycyjne) pieluszki na ekologiczne Bambo Nature. Są wygodne, bardzo chłonne i wytrzymałe. Nasze skarby  nie dostaną po nich żadnej wysypki. My przetestowaliśmy wiele pieluszek w poszukiwaniu tych idealnych, jednak po wszystkich nasza Misia dostawała wysypki. Byłam bardzo zaskoczona, po zdjeciu pieluszki pupcia była gładziutka i bez plamek. Rano wszystko było suche i córeczka przespała całą noc.  Wybierając pieluszki Bambo Nature na pewno zadbacie w ten sposób i o przyrodę i o swoje maleństwo. Zapewnicie spokojny  sen. My jesteśmy bardzo zadowoleni i już dokonaliśmy zakupu. Dodatkową zachętą do dalszego ich stosowania był kupon rabatowy 10% rabatu na wszystkie artykuły w sklepie internetowym EKOLOGICZNY START. Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania dzięki akcji testowania przeprowadzonej przez sklep internetowy EKOLOGICZNY START. Od tej pory będziemy używać tych pieluszek i Wam moi drodzy doradzam to samo, ale wybór należy do Was. My juz wybraliśmy. Nic tylko kupować: https://ekologicznystart.pl/pl/c/Bambo-Nature/18?gclid=CKrOsJr91tICFQbgGQod_dgN8Ahttps://ekologicznystart.pl/pl/c/Bambo-Nature/18?gclid=CKrOsJr91tICFQbgGQod_dgN8A 💚
                                                                                                                                    Testerka Adrianna
https://ekologicznystart.pl/pl/c/Bambo-Nature/18?gclid=CNC8yeqx79MCFYnKsgodYN0IZw


https://ekologicznystart.pl/pl/c/Bambo-Nature/18?gclid=CNC8yeqx79MCFYnKsgodYN0IZw


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)