Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Konkursowe babeczki

Witajcie kochani!
Na pewno Wszyscy lubimy konkursy, prawda? Ja również, zwłaszcza takie smaczne. Początkiem mojej przygody był udział w konkursie na stronie Słodki Fartuszek-Torty Gdańsk Trójmiasto. Udało mi się zająć 2 miejsce i nagrodą były dowolne, wymarzone babeczki. Postanowiłam poczekać i zrobić wielką niespodziankę mojej młodszej siostrze. Była bardzo szczęśliwa. Babeczki zostały wykonane z ulubionymi postaciami- kucykami pony. Szaleństwo ! Hania cieszyła się, a ja razem z nią. Babeczki poza pysznym smakiem były do tego prześliczne 💙 Serdecznie polecam Słodki Fartuszek-Torty Gdańsk Trójmiasto. Gorąco zachęcam do zamawiania tam babeczek i tortów. Oby jak najwięcej takich skarbów w Trójmieście 😉

 Adrianna


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)