Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Próbka płynu do mycia naczyń Fairy

Witam wszystkich gorąco!
Dzisiaj znalazłam w skrzynce małą, lecz ciekawą przesyłkę. Była to próbka od EverydayMe tym razem płynu do naczyń Fairy. Wcześniej otrzymałam próbkę Ariel i Head & Shoulders. Naczynia już umyte, starczyło na 6 talerzy i 3 kubki. Jest ekonomiczny, bardzo łatwo się spłukuje i mycie zajmuje mniej czasu. Jego cena to około 5 zł, wiec cenowo się bardziej opłaca.Używamy zdecydowanie mniej płynu przy tej samej ilości umytych talerzy. Nie zostawia smug i naczynia są błyszczące. Oprócz płynów marka Fairy wprowadza na rynek kostki do zmywarek. Następnym razem na pewno wybiorę Fairy, a Wy?
                                                                                                                                   Testerka Adrianna

https://www.everydayme.pl/dzien/fairy

https://www.everydayme.pl/dzien/fairy

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)