Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Testujemy BIEDRONKOWE czekoladki

 Witajcie!
Już jest ! Przyszła wyczekiwana przesyłka - czekolady do przetestowania z Biedronki. Od dłuższego czasu zgłaszałam się do różnych akcji i wcześniej się nie powodziło,więc jest to moje pierwsze testowanie <3 Czekolady są ładnie zapakowane w pudełku z listem odnośnie testowania. Czekolady były bez etykiet, aby przy ocenie nie sugerować się. Pierwsza według mnie  jest najbardziej kakaowa, jednak po dłuższym próbowaniu różnica jest mniej zauważalna. Oczywiście wszystkie są przepyszne i znikają z prędkością światła. Cieszę się, ze to właśnie ja zostałam testerka. Oby tak dalej ;)https://www.testujemy.biedronka.pl/

2 komentarze:

 1. Wow, fajna akcja.
  A te czekolady to są jakiś konkretnych firm i trzeba to odgadnąć ? Tez chciałam wziąć udział w tym testowaniu ale się nie dostałam.
  Dużo straciłam? Która najlepsza ?:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem powiem szczerze ;) Nie, trzeba porównać ich smak, zapach, konsystencję i wygląd. Wszystkie mleczne, ale jak dla mnie najlepsza 1 i 4 najsłodsza i najbardziej kakaowa. Ja zgłaszałam się do wielu, a udało mi się na razie to.Zależy kto coe lubi :P

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)